Останала без работа поради короната па станала нудист- држи и часови за секс, а паровите ја обожаваат

 

Американката Моли Спок од Лос Анџелес последните три години е келнерка во многу популарен ресторан во близина на Холивуд.

На почетокот на април, кога епидемијата на коронавирус ги погоди сите делови на САД, ресторанот се затворил и Моли морала да бара друга преокупација.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Molly K. Spock (@fitmamamolly)

Како ветеран меѓу нудистите, таа започнала да открива нови плажи на кои може да плива и да се сонча гола во друштво на нејзините две мали ќерки.Од друга страна, во исто време, таа дома започнала да одржува приватни часови за секс за млади парови кои имаат проблеми во таа област на заеднички живот.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Molly K. Spock (@fitmamamolly)

За неколку недели, Моли станала толку фалена што имала премногу работа во текот на летото што дури и можела да биде гола во природата,во што најмногу ужива.

На часови по секс, таа прво би дознала од паровите што е проблемот меѓу нив, а потоа ќе се соблекува на самото место и им покажува на момчињата и девојките што сакаат луѓето во сексот и како да се релаксираат.

Нејзините неконвенционални методи на галење и „истражување на туѓи тела“ избркале неколку парови, но повеќето од нив со ентузијазам останале на часовите на Моли.

„Сакам да споделувам сè што знам во сексот со други луѓе. Партнерот Луис и јас сме совршени еден за друг, бидејќи запознаени сме што сакаме еден од друг. Што се однесува до нудизмот, тоа е мојата најголема страст во животот. Признавам дека сум егзибиционист и сакам кога сум гола во природа, другите да ме гледаат. Гледам и јас во други нудисти, им се восхитуваме на телата, не водиме љубов “, вели секогаш насмеана Моли.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Molly K. Spock (@fitmamamolly)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.11.2020 - 13:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега