Опожарен автомобил во Скопје


Денеска во 02.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Алексо Демниевски“ во Скопје било опожарено патничко возило „фиат пунто“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на Ј.А.(20) од Скопје. Пожарот бил изгаснат од екипа на Бригадата за противпожарна заштита, а повредени лица нема.

Извршен бил увид од увидна екипа на СВР Скопје.

08.04.2024 - 15:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега