Охриѓанец го нападнал неговото семејство, па почнал да крше по дома

Полицијата соопшти дека против охриѓанец ќе бидат превземени соодвeтни мерки откако тој го нападнал неговото семејство а потоа почнал да крши по дома.

Имено, во СВР Охрид вчеравечер околу 03 часот, било пријавено дека, М.К. од Охрид бил агресивен кон неговото семејство.

Како што соопшти полицијата тој оштетил и дел од куќниот инвентар.

Надлежните информираат дека против него, ќе биде поднесена соодветна пријава.

24.05.2024 - 14:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега