Ограбено казино во Центар во Скопје

Вчера во 09.39 часот во СВР Скопје било пријавено дека во казино на подрачје на Центар едно лице со закана кон вработената одзело пари.

 

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

 

20.06.2024 - 16:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега