Ограбена продавница во ГТЦ

 

Во СВР Скопје било пријавено на 12.05.2022 во 18.40 часот дека едно лце со закана ѝ одземал пари на вработена во продавница во Градскиот трговски центар.

 

Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје.

 

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

13.05.2022 - 18:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега