Груевски на промоција на проектот „Врвови во светската филозофија, историја, психологија и психоанализа“

 

Претседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски, денеска ќе присуствува на промоција на првите дела од проектот „Врвови во светската филозофија, историја, психологија и психоанализа“.

Промоцијата ќе се одрживо свечената сала на Филозофскиот факултет со почеток во 11 часот.

27.06.2014 - 10:15
Фото: 
Влада.мк
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега