ВИДЕО: Како да направите пуканки со помош на мобилни телефони

 

И после мобилните не зрачеле!?

 

26.06.2014 - 21:43
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега