ФОТО: Ова е премногу секси задник дури и за Инстаграм

 

Манекенката и девојката на Крис Браун поради која раперот ја остави Ријана, Керуче Трејн, објавила на Инстаграм фотографија од својот задник, но администраторите ја избришаа, затоа што сметале дека е премногу провокативна. 

Трејн сакала да им покаже на девојките дека не треба да се срамат од своите мани, но тоа очигледно не му се допаднало на Инстаграм, кој веднаш ја отстранил фотката. 

„Пред недела дена поставив фотка од својот задник. Инстаграм одлучи дека оваа фотографија е премногу провокативна и ја отстрани. Некој очигледно не ме сака“, изјавила девојката на Крис Браун. 

 

 

26.06.2014 - 20:49
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега