Николовски до Мехмети: Ермира може споменикот на Александар да го гледа и од Камењане

 

 

ПОВРЗАНО

Ермира Мехмети на Facebook: Муслиманите да се обединат против Скопје 2014

26.06.2014 - 18:07
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега