ПРОГНОЗА: Утре ќе ви треба чадор

Утре не очекува претежно сончев ден, со локална нестабилност со краткотраен дожд и грмежи во попладневните часови

Според метеоролозите, утринската температура ќе се движи од осум до 16, а дневната од 26 до 33 степени.

Вредноста на УВ-индексот ќе изнесува 8.

07.06.2014 - 15:50
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега