ВИДЕО: Погледнете го ова - за 6 минути водата целосно го поплави Добој во Република Српска

Видеото можете да го погледнете и тука

23.05.2014 - 12:00
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега