ФОТО: Ќе ве допре длабоко во срцето - поемата која го трогна Балканот

Оваа поема ќе допре до вашите срца. Погледнете зошто го трогна целиот Балкан.

 

21.05.2014 - 11:30
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега