ВИДЕО: Бабичката го „нападна“ новинарот - бакнежи за благодарност

Посебно внимание посветете на последните 2 минути

21.05.2014 - 11:34
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега