ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Еве што прави Меси во реклама за српски чипс!

Ова видео предизвика вистинска лудница на интернет, а иако делува нереално, видеото на својот официјален канал го објави компанијата „Чипси вест Балкан“. Инаку оваа фирма е дел од Пепси кој е спонзор на Аргентинецот. 

 

09.05.2014 - 18:22
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега