Претерала со журкањето- позната пејачка итно пренесена во болница

Познатата пејачка Лили Ален ги загрижи своите фанови откако споделила фотографија на својот Инстаграм профил на која таа е во болнички кревет со инфузија во рака.

Пејачката вели дека нема место за паника бидејќи станува збор за вирус, поради кој не престанала да повраќа и поради тоа била потполно дехидрирана.

 

09.05.2014 - 13:48
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега