„Не знаеше дека ја снимам" - се отвори тинејџерот кој направи порно-клип

Малолетникот кој снимаше како негова соученичка орално го задоволува, бил сослушан во полициска станица во присуство на својот татко.

- Детето дојде во присуство на својот татко. Призна се пред својот родител, дека снимал како орално го задоволуваат и дека наплаќал на сите кои сакаат да го видат порно-клипот кој го направил. Не зачуди колку беше сталожен. На моменти и се смееше, се му беше смешно, велат извори за Ало.рс.

Седмоодделенецот детално раскажал се што се случило. Раскажал дека со соученичката имал орален секс во влезот на зграда, недалеку од училиштето каде учат. Тој постојано го држел телефонот во рака, а кога девојчето го замолило да не снима, и рекол дека само одговара на порака.

- За гледањето на снимнакат земал од 20 до 200 динари. За да го префрли клипот на друг мобилен барал 1.000 динари, велат изворите за српскиот портал.

За делото кое го направил малолетникот бидејќи веќе има 15 години, ќе си заработи кривична.

 

06.05.2014 - 14:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега