ФОТО: Какво ливче - Ставил 600.000 денари на Барселона и ги изгубил

Овој тикет е уплатен во Црна Гора. Играч на спортска прогноза решил да оди на „сигурно“ па уплатил 10.000 евра (околу 615.000 денари) на Барселона на коефициент 1.10. На крајот, Барселона ремизираше со Хетафе 2:2, па наместо 1000 евра добивка, човекот загубил 10.000 евра. 

05.05.2014 - 23:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега