Видео кое секоја жена мора да го погледне!

Неверојатно видео од One Billion Rising - кампања која ги повикува сите мажи и жени во светот да се освестат и да дигнат глас против насилството врз жената низ целиот свет...

Погледнете...

05.05.2014 - 19:13

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега