ВИДЕО: Со топ го разнесоа стадионот на Брондби - вистинско шоу на фановите на Копенхаген

На градското дерби со Брондби кое заврши 1:1 навивачите на Копенхаген приредија вистинско шоу, откако на трибината прикажаа како со топовско ѓуле го рушат стадионот на противникот Брондби. 

05.05.2014 - 15:24

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега