Ова е разликата меѓу ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ во скопски Аеродром

Парламентарни избори

Општина Аеродром

27.04.2014 - 22:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега