ДИК ги објави првите резултати: Еве по колку гласа имаат Пендаровски и Иванов во моментов

 

27.04.2014 - 20:40

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега