Расте предноста на Иванов - еве ги моменталните резултати

Македонија
Иванов 101.000
Пендаровски 65.000

27.04.2014 - 20:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега