Ова се првите резултати од претседателските избори

Македонија
Иванов 80.000
Пендаровски 53.000

27.04.2014 - 20:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега