Ова се првите резултати од гласањето за пратеници во Прилеп

Прилеп
7000 ВМРО
4300 СДСМ

Обработени 24%

27.04.2014 - 20:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега