ФОТО: Зошто Вардар има најдобри навивачи - погледнете ја оваа слика и ќе ви стане јасно

Ова лице кажува се. Фотографијата ја превземавме од Владимир.

26.04.2014 - 20:15
Фото: 
Facebook

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега