ВИДЕО: Ја уапсиле поради неважечка возачка дозвола, а потоа се шокирале!

Деветнаесет годишната Далас Арчер од Кингпсорт, град во државата Тенеси, е приведена во полиција затоа што возела со неважечка возачка дозвола. Полицијата изјавила дека пред влезот во полициската станица, ја пребарале и пријавиле во „базата“ како приведената во својата утроба има „непознат објект“. Се воспоставило дека станува збор за наполнет пиштол, кој Арчер го сокрила во вагината!

Подоцна како што јавува Дејли Мејл, е откриено дека станува збор за украден пиштол. Сопственикот седумдесетгодишниот Џон Саутер, изјави дека пиштолот му бил украден во 2013 година. Кога слушнал каде бил сокрин, изјавил дека не го сака назад. Полицијата соопштила дека против девојката ќе поднесе пријава поради неовластено поседување на пиштол и возење со невалидна возачка дозвола.

 

 

 

 

25.04.2014 - 20:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега