ФОТО: Пред Велигден светна новиот крст во скопски Аеродром

 

19.04.2014 - 21:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега