Се соблекол во преполн автобус и ги малтретирал патниците - еве што се случило

Бизарен настан се случил во преполн автобус кога еден од патниците започнал да си го покажува половиот орган. Според податоците на српскиот Ало, настанот се случил во Ниш кога 44-годишниот Дејан М. мртов пијан се соблекол среде автобус на Ниш-експрес полн со патници и им го покажувал својот пенис.

Пијаниот Србин започнал да извикува: - Сакате ли да ми го придржите??? Потоа, започнал и да уринира во внатрешноста, а патниците кои испаничено се тргале од него веднаш викнале полиција.

Пијаниот маж кој направил хаос во автобусот бил веднаш приведен и ќе си заработи соодветна кривична за делото кое го направил.

17.04.2014 - 09:55

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега