"Почивај во мир Џенифер Лопез" осамна на Твитер

Популарната пејачка Џенифер Лопез беше мета на невкусна шега откако некој ја "погребал" на Твитер.

Лажната вест за нејзината смрт се прошири низ социјалните мрежи. #RIPJenniferLopez беше информацијата која ги потресе нејзините фанови од целиот свет.

Од нејзината служба потврдија дека се е во најдобар ред со неа и дека не им е познато кој ја иницирал лазната приказна за смртта.

17.04.2014 - 09:35

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега