ВИДЕО: Шокантно - погледнете какво млеко пијат нашите деца

Дали некогаш сте се обиделе да процедите К-плус млеко? Веројатно не. Откритието ќе ве шокира! Погледнете го видеото кое кружи по интернет.

16.04.2014 - 21:37

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега