Го уапсиле бидејќи бил “многу добар” во сексот

Можеби ќе ви звучи неверојатно но е вистиниот. Еден 46-годишен италијанец е осуден на шест месечна затворска казна затоа што им пречел на соседите со својот прегласен секс.

Соседите се жалеле на врисоци и чудни воздишки, кои постојано се слушале од станот на осудениот.

Во своја одбрана осудениот изјавил дека не може против себе или поточно дека не е тој виновен што е толку добар во кревет.

13.04.2014 - 12:49

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега