И тоа се случи: Си го прошета сопругот на ланец како да е куче! (ВИДЕО)

Бизарана глетка на улиците во Лондон. Маж и жена се шетаа по улица, но она што беше чудно беше начинот на кој жената го водеше својот сопруг по улицата.

Жената чиј идентитет е непознат, низ улиците на Лондон својот сопруг го шеташе со ланец буквално како куче.

Погледнете...

 

13.04.2014 - 11:48

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега