ФОТО: "Паметна" плавуша поправа компјутер - урнебесно

13.04.2014 - 08:37
Фото: 
НАВАЛИЦА

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега