ФОТО: Изменета до непрепознатливост - би ја познале ли вие оваа ѕвезда од „Беверли Хилс“?

42 годишната Џени Гарт, која во серијата „Беверли Хилс“ го глумеше ликот на Кели, денеска речиси никој не ја препознава.

Гарт е сеуште привлечна, но, нејзиниот изглед е навистина сменет. Тоа се докажало и кога таа сакала преку ред да влезе во ноќен клуб во Лос Анџелес, но никој од обезбедувањето не ја препознал. Обезбедувањето одбило да ја пушти, иако Џени инсистирала дека е позната личност со долгогодишно искуство. Гарт викала на цел глас и направила вистинска сцена, но, сепак, на крај не успеала да влезе. Таа се расплакала и си заминале.

Би ја препознале ли вие ?

 

12.04.2014 - 15:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега