Проверете дали денеска ќе останете без вода

 

Дел од корисниците на улицата  Банско денеска од 9 часот ќе бидат без вода.

Корисниците ќе бидат без вода се до санирање на дефектот, информираат од ЈП „Водовод и канализација“.

 

09.04.2014 - 11:58

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега