ВИДЕО: Еве како да возите за поевтин дизел!

Овие дечки пронајдоа интересно решение како да се возат дупло поевтино. Наместо дизел, си купија дупло поевтин „био дизел“ во продавница!

05.04.2014 - 14:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега