ВИДЕО: Навидум изгледа обично транспортно комбе - но еве зошто истото вреди милиони евра

Компаниите МТВ и Класен кои важат за врвни лидери во производството на неверојатно луксузни и безбедни автомобили кои поседуваат одлични перформанси, конструираа неверојатно транспортно комбе од марката „Volkswagen“. Погледнете зошто ова навидум обично комбе вреди милиони евра!

04.04.2014 - 18:35

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега