ФОТО: Илија Димовски распали на Фејсбук - ги дувна во ветер опозициските портали

04.04.2014 - 18:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега