ВИДЕО: Осумгодишно девојче го шокираше светот - лечи од рак и СИДА и не наплаќа за тоа!

На Интернет се појави видео на кое се гледа како осумгодишно девојче по име Алани кое е од Бразил само со допир лечи СИДА, рак, артритис...Малата Алани лекува болни во една црква во Рио. Нејзиниот татко тврди дека неговата ќерка може да излечи рак, артритис, сида и други болести само со допир.

Стотици луѓе секојдневно ја посетуваат малата Алани, а таа вели дека ужива во тоа што го прави. Таа и нејзиниот татко не наплаќаат за услугата.

04.04.2014 - 15:44

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега