Беквалац реши да ги избрише трагите од минатото

Познатата пејачка Наташа Беквалац додека беше во брак со нејзиниот сега поранешен сопруг Данило Икодиновиќ му посвети тетоважа. Но сега изгледа дојде време да се отстранат трагите од големата љубов, па пејачката реши да ја отстрани тетоважата. На својот Инстаграм профил постарата сестра на Наташа објавила видео на кое може да се види отстранувањето на тетоважата. 

04.04.2014 - 14:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега