ВИДЕО: Амди пак напаѓа - Иванов е Кока Кола а Пендаровски...

03.04.2014 - 22:35

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега