ФОТО: Како Северина се забавува со синот

Хрватската пејачка Северина сподели фотографија на Фејсбук  од неа и нејзиниот син каде се гледа колку ужива кога го поминува слободното време со синот Александар.

 

03.04.2014 - 14:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега