Овластување: Кога директорот ќе те прати по бурек (ФОТО)

Иако досега сме виделе и слушнале сешто, вакво нешто на никој не му паднало на памет. Еве како изгледа кога директор ќе те овласти да му купуваш бурек.

 

28.03.2014 - 10:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега