ВИДЕО: Најбрзиот човек на светот симулира секс

Запознајте го Усеин Болт најбрзиот човек на светот.  Болт ги изненади своите фанови, откако тој самиот го објави видеото на кое ги покажува своите танцувачки квалитети.

Инаку, видеото е снимено на крајот на минатиот месец кога Болт беше специјален гостин на карневалот кој се одржуваше во Тринидад.

27.03.2014 - 16:13

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега