ВИДЕО: За сите што пропуштија - еве го вечерашниот настап на Даниел на X-Factor

23.03.2014 - 22:42

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега