ФОТО: Крајот на овој порно-филм го шокираше светот - еве зошто

Верувале или не, друшствените мрежи се преполни со фотографија направена од порно-филм за кој може да се каже дека го има најдепресивниот крај кој не можете ни да си го замислите.

Порното кое се појави на Порнтјуб започнува вообичаено, како и секој друг порно-филм. Момче и девојка се среќаваат и имаат секс, но крајот го запрепасти светот. Имено, на крајот на приказната, девојката останува бремена, раѓа момченце, но за жал умира за време на породувањето. момчето не знае дека добило дете и си продолжува со животот...

 

23.03.2014 - 12:18

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега