Пак: Александра Накова раскина со момчето

Алексндра Накова повторно раскинала со момчето Никола Гајдаџиев. Како што пишува Телеграф, причина биле честите караници

„Доса беше, се каравме постојано. Едноставно не бевме еден за друг и моравме вака да ја завршиме врската. Мене ми недостигаше оваа слобода која што ја имам сега. Моментално сум посветена на работата, семејството и пријателите“ - вели Накова за Телеграф.

Накова и Гајдаџиев беа во врска скоро една година. Со голед на тоа дека по втор пат ја прекинуваат врската, нема да биде чудно за некое време повторно да ги видиме заедно.

18.03.2014 - 23:51

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега