ФОТО: Македонец му пиша на Марк Цукерберг

18.03.2014 - 22:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега