ВИДЕО: Оваа жена добила работно место поради панталоните!

Погледнете како оваа девојка доби работа во сериозна компанија поради своите панталони.

 

18.03.2014 - 17:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега