ВИДЕО: Дванаесет нови употреби на камерата на вашиот мобилен телефон

Ова интересно видео ќе ви покаже 12 нови употреби на камерата на вашиот мобилен телефон.

Навистина генијално!

18.03.2014 - 17:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега